fbpx
Serwis, dzierżawa, wynajem i naprawa kserokopiarek - Warszawa, Ursynów, Mokotów, Ochota

Triumph Adler 4062i – nowość w lepszym wydaniu

23-10-2020 AdminSerwis

        

Prowadzisz firmę ? Rozglądasz się za zakupem monochromatycznej kopiarki, ale nie chciałb yś inwestować zbyt dużo pieniędzy ? Dobrze trafiłeś – Triumph Adler 4062i, spełni oczekiwania Twoich pracowników, a przede wszystkim Twoje.

Jedna kopiarka, a ile potrafi
Nowe wielofunkcyjne systemy w Triumph Adler 4062i sprawią, że każdy Twój wydruk będzie doskonały. Kopiowanie i drukowanie z prędkością 40 stron na minutę to jedna z głównych cech. Przed wszystkim to wielofunkcyjne urządzenie wykonuje wiele zadań za Ciebie: jego wszechstronne funkcje skanowania, a także opcja faksu sprawiają, że jest to niezawodna pomocna dłoń przy najróżniejszych zadaniach.
Kupuj oszczędnie
Kserokopiarka jest     , które jest tanie w eksploatacji. Wymiana tonera czy bębna nie będzie Ci już straszna, a sama żywotność materiałów eksploatacyjnych starcza na dużą ilość wyroków. Dla przykładu toner pozwoli Ci wydrukować aż 35 000 stron, podkreślam na jednym tonerze. Dodatkowo prezentowana kserokopiarka charakteryzuje się niskim poborem energii elektrycznej.

Specyfikacja urządzenia:
Funkcjonować: Kopiowanie, drukowanie, skanowanie, opcjonalnie: faks
Technologia druku: Laser czarno-biały
Oryginalny format: max A3 z szyby ekspozycyjnej
Prędkość kopiowania: max 40 stron A4 / min i max 21 stron A3 / min
Wymiary: 683 x 594 x 696 mm (wys. X szer. X gł.)
Waga: około. 59 kg
Napięcie sieciowe: 220/240 V, 50/60 Hz
Pobór energii: około. 1620 W maks., Ok. 600 W podczas pracy, ok. 100 W w trybie czuwania, ok. 1 W w trybie uśpienia, wartość TEC: 0,58 kWh / tydzień

 

Nadal jesteś zainteresowany zakupem takiej kopiarki ? Link do szczegółowej oferty kliknij tu.