fbpx
Serwis, dzierżawa, wynajem i naprawa kserokopiarek - Warszawa, Ursynów, Mokotów, Ochota

O Nas

Nasz firma to wykwalifikowana kadra informatyków, techników-elektroników i inżynierów z bogatym doświadczeniem w usuwaniu nietypowych usterek również elektronicznych. Wykonujemy bieżące konserwacje, wymiany i regeneracje rzadko dostępnych podzespołów lub modułów. W swej pracy zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, co przez pryzmat powierzonych nam zadań pozwala na osiągnięcie długofalowej współpracy. Nasza obecność na rynku od 2009 roku pozwoliła na wypracowanie konkretnych standardów i procedur, dających solidne podstawy do współpracy z największymi firmami, sektorem publicznym czy dystrybutorami materiałów eksploatacyjnych (wsparcie techniczne, doradztwo i audyty).

Prowadzimy serwis drukarek laserowych, kserokopiarek oraz przeglądy i naprawy

urządzeń peryferyjnych marek HP, Lexmark, Samsung, Brother, Xerox, Dell, Kyocera, OKI, Konica Minolta, Sharp, Develop, Olivetti itp.

Naszym stałym klientom doradzimy w wyborze drukarki, kserokopiarki, oferujemy sprawdzone rozwiązania druku biurowego, tanie tonery, materiały eksploatacyjne, podzespoły - oryginalne i zamienniki. Pomagamy optymalizować i kontrolować koszty wydruków w Twojej firmie.

Chcesz kupić urządzenie ?

Oferujemy sprawdzone modele kserokopiarek, nowe i używane (po leasingowe), tanie tonery, materiały eksploatacyjne, podzespoły - oryginalne ale i zamienniki. Pomagamy optymalizować i kontrolować koszty wydruków w Twojej firmie - dzierżawa i wynajem.

Dostarczamy materiały eksploatacyjne do drukarek, ploterów - tonery, bębny, folie,unity, developery, tusze itp. Błyskawiczne terminy realizacji zamówień, nawet tego samego dnia na terenie Mokotowa; Ursynów, Sadyba, Służewiec, Wilanów, Okęcie, Raszyn, Konstancin Jeziorna, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Piaseczno, centrum i cała Warszawa. Oferujemy usługi w zakresie sprzedaży, wynajmu, dzierżawy kserokopiarek - Canon, Ricoh, Konica Minolta, Kyocera, Triumph Adler.

Wynajem kserokopiarek, leasing, dzierżawa

Miesięczny abonament już od 99,00 netto PLN